Banner

Banner

Titulli Valton Krasniqi - Zemra ime
Ndëgjuar 18,271
Shkarkuar 245
Pëlqyer 196
Publikuar 27/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
http://hyperurl.co/6qhxbv
2018 Official Music Video Release
Produktion: Valtonmusic
Music & Violin: Adi Malaj
Mixing & Mastering Valtonmusic
Video: Endervideo
Camera: Agron Gerdalla
Editor: Gyner Veshall
Light: rrukalighteventdecor
Laction: Nafron Exlusiv
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/80067582
Spotify: https://open.spotify.com/album/1q2YRLveXogDIAvdTO3kfc
http://www.instagram.com/valtonmusic
http://www.facebook.com/valtonmusic
Contact: [email protected]
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store