Banner

Banner

Titulli Ramadan Krasniqi DANI - Potpuri
Ndëgjuar 201,380
Shkarkuar 245
Pëlqyer 224
Publikuar 27/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Programi Festiv LABIA 2019
Ramadan Krasniqi DANI - Potpuri festive
Potpuri -
O llokum
Kur e lujna shotën
Ah bre bir

Follow facebook
Ramadan Krasniqi - https://web.facebook.com/ramadan.krasniqi.3958
........................................................................................
Publisher: Produksioni Labia ;

Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/lbiaofficial
TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
INSTAGRAM:https://www.instagram.com/produksionilabia/
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38649399999
....................................
Download :http://smarturl.it/grupilabia.vol.3
iTunes :http://smarturl.it/grupilabia.vol.3/itunes
Amazon :http://smarturl.it/grupilabia.vol.3/amazonmusicbuy
Premier :https://premiersongs.com/labia/
....................................
Listen:
Spotify:http://smarturl.it/grupilabia.vol.3/spotify
Deezer:http://smarturl.it/grupilabia.vol.3/deezer
AppleMusic:http://smarturl.it/grupilabia.vol.3/applemusic
Qobuz:
.................................................................................

Muzika :
Teksti :

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store