Banner

Banner

Titulli Grupi Labia - Potpuri
Ndëgjuar 684,400
Shkarkuar 310
Pëlqyer 661
Publikuar 01/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Programi festiv Labia
Grupi Labia :
Violeta Kajtazi ,Shqipe Abazi , Leunora Llozani , Albina Jahjaga ,Ismet Aloshi , Taulant Bajraliu , Shkumbin Kryeziu , Leutrim Llozani
Potpuri : Zambaku i bardh , Ti fala , Hajt ta lidhim besën


Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
INSTAGRAM:https://www.instagram.com/produksionilabia/
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38649399999
....................................
Download :http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.2
iTunes :http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.2/itunes
Amazon :http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.2/amazonmusicbuy
Premier : https://premiersongs.com/labia/
....................................
Listen:
Spotify:http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.2/spotify
Deezer:http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.2/deezer
AppleMusic:http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.2/applemusic
Qobuz:
.................................................................................

Muzika :
Teksti :

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store