Banner

Banner

Titulli Grupi LABIA - Lena Lena Potpuri
Ndëgjuar 4,221,199
Shkarkuar 3,655
Pëlqyer 2,979
Publikuar 02/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Programi festiv Labia
Grupi LABIA
Altin SHira ,Ryva Kajtazi , Linda Mjekiqi , Mimoza Mustafa ,Pro Band Ganimete Abazi Ganja , Valon Suma
Potpuri
Ishalla nuk po bjen shi , Beqare , Lena lena
Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
INSTAGRAM:https://www.instagram.com/produksionilabia/
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38649399999
....................................
Download :http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4
iTunes :http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/itunes
Amazon :http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/amazonmusicbuy
Premier :https://premiersongs.com/labia/
....................................
Listen:
Spotify:http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/spotify
Deezer:http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/deezer
AppleMusic:http://smarturl.it/grupilabia2019.vol.4/applemusic
Qobuz:
.................................................................................

Muzika :
Teksti :

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store