Banner

Banner

Titulli Ryva Kajtazi ft Lendrit Krasniqi - Potpuri
Ndëgjuar 1,410,185
Shkarkuar 3,709
Pëlqyer 977
Publikuar 03/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom


gezuar 2019
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store