Banner

Banner

Titulli Smail Puraj ft Albina - Potpuri
Ndëgjuar 187,373
Shkarkuar 3,851
Pëlqyer 507
Publikuar 03/12/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by Emracom


gezuar 2019

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store