Banner

Banner

Titulli Hekurani ft. Vullnet Zhuniqi - Mretereshes
Ndëgjuar 1,172,835
Shkarkuar 55
Pëlqyer 3,659
Publikuar 04/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Tex & Mus: Hekuran Krasniqi
Klarinet: Ridvan Saqipi
Sax: Dardan Gjinolli
Synth Harmonike: Elton Neziri
Prod by Heki

Listen/Download on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/6DVqSBSGHz3d2sYjesqQLG
iTunes: https://music.apple.com/us/album/mbretereshes-feat-vullnet-zhuniqi/1480409411?i=1480409418
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/111219122
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store