Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli ft Engjellusha Salihu - Potpuri
Ndëgjuar 2,543,284
Shkarkuar 5,493
Pëlqyer 1,759
Publikuar 05/12/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia #muzik #shqip #popullore

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store