Banner

Banner

Titulli Daim Lala ft Leta - Potpuri
Ndëgjuar 1,731,322
Shkarkuar 5,775
Pëlqyer 1,715
Publikuar 06/12/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia #muzik #shqip #popullore

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store