Banner

Banner

Titulli Daimi Aida Ylli - Potpuri
Ndëgjuar 1,518,089
Shkarkuar 8,420
Pëlqyer 1,481
Publikuar 15/12/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia
Spotify:https://fanlink.to/Potpuri
#muzik #popullore #2019 #muzik #shqip #popullore

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store