Banner

Banner

Titulli Dorandd - Harro
Ndëgjuar 449,283
Shkarkuar 3,697
Pëlqyer 1,775
Publikuar 21/12/2018

Informatat e këngës
Prod : D&D Studio
Music: Dorand Sinani
Teksti: Rilit & Kvci
Mix & Master: Driton Kamenica
Directed by : Shaban Shabani


Teksti / Lyrics
[REF ] 
Mos gabo me m‘thirr harro harro telefonin
nuk e di qka osht tu dasht ajo ajo ajo
mos gabo me m‘thirr harro harro telefonin
nuk e di qka osht tu dasht ajo ajo ajo

[Pjesa 1] 
E di si u nda prej meje i ka ra pishman 
tash po m’thirr mu n’telefon ajo e di 
shoqja vet ton naten o tu m’thirr e di 
veq per to per to o tu m’thirr e di 
veq per to per to o tu m’thirr e di e di 

Ajo thot qe kam shume mall
kam shume mall kam shume mall
ti po m‘thirr po me ty sun dal
me ty sun dal me ty sun dal

Numrin e ri e ke marr tash amo
kohen me ty e kom lan pas
menen te une e ki çdo qast 
po do mu kthy e me m’pa prap

Un hala gati nuk jam ato me fal
se pi zemres tem ti ke dal
telefoni so tu nal 
spo di a me dal a me lon

[REF] 
Mos gabo me m‘thirr harro harro telefonin
nuk e di qka osht tu dasht ajo ajo ajo
mos gabo me m‘thirr harro harro telefonin
nuk e di qka osht tu dasht ajo ajo ajo

[Pjesa 2] 
Ti kom dhon ti kom fal
qka t‘kom dhon mo nuk t’dho 
ti e pate shancen tash pse po qan
pse po m’thirr mu n’telefon

Ajo tash po don mu kthy prap 
ajo tash po don mu kthy prap x2

Ka po sillna une e shoh une e shoh
tash po bohna kishe nuk e njoh nuk e njoh
venet qe rri une ajo nuk rrin mo
i harroj senet qe i kom bo
per to per to per to 

[REF] 
Mos gabo me m‘thirr harro harro telefonin
nuk e di qka osht tu dasht ajo ajo ajo
mos gabo me m‘thirr harro harro telefonin
nuk e di qka osht tu dasht ajo ajo ajo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store