Banner

Banner

Titulli Dorandd - Zemer zemer
Ndëgjuar 542,843
Shkarkuar 2,933
Pëlqyer 6,733
Publikuar 02/09/2018

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Be social with Dorandd:
Instagram: https://www.instagram.com/dorandd/
Facebook: https://web.facebook.com/dorandofficial/

Credits"
D&D Studio
Music: Dorandd
Lyrics: Dorandd
Mix: Driton Kamenica


Youtube Network Distribution:
® AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store