Banner

Banner

Titulli Ganja - Potpuri
Ndëgjuar 288,897
Shkarkuar 333
Pëlqyer 338
Publikuar 27/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Programi festiv Labia 2019 live
Ganja - Potpuri
Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
INSTAGRAM:https://www.instagram.com/produksionilabia/
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38649399999
....................................
Download :http://smarturl.it/Labialive2019vol2
Itunes:http://smarturl.it/Labialive2019vol2/itunes
Amazon :http://smarturl.it/Labialive2019vol2/amazonmusicbuy
....................................
Listen:
AppleMusic:http://smarturl.it/Labialive2019vol2/applemusic
Spotify:http://smarturl.it/Labialive2019vol2/spotify
Deezer:http://smarturl.it/Labialive2019vol2/deezer
Tidal:http://smarturl.it/Labialive2019vol2/tidal
.................................................................................

Muzika :
Teksti :

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store