Banner

Banner

Titulli KIDA - Ka je
Ndëgjuar 10,044,555
Shkarkuar 112,915
Pëlqyer 17,757
Publikuar 30/12/2018

Informatat e këngës
Stream and download #kaje here:
https://fanlink.to/KaJe

Beatby: Bujaa Beats
Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

AMP on Instagram
https://www.instagram.com/albamusicpublishing
AMP on Facebook
https://www.facebook.com/Albamusicpublishing
AMP website
www.albamusicpublishing.com

For licence, cover or remix: [email protected]usicpublishing.com


© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store