Banner

Banner

Titulli Samanta ft. Elinel - Vone
Ndëgjuar 11,633,852
Shkarkuar 74,452
Pëlqyer 33,520
Publikuar 04/01/2019

Loading...
Informatat e këngës
#samanta #elinel #vone
https://acromaxmedia.lnk.to/Vone
https://www.instagram.com/samantaofficial/
https://www.facebook.com/SamantaKaravella/
Music & Produced: bigdeal Records
Music Line: Samanta
Lyrics: Elinel
M.U.A: Arber Bytyqi, Eva Dibra
Styling: Drenusha Xharra
Available on:
https://open.spotify.com/album/1kfoGxOR0dFycLFQ19gzrX
https://www.deezer.com/en/album/83398702
https://itunes.apple.com/us/album/vone-feat-elinel-single/1448505985?ls=1&app=itunes

Ta ta ta ta ta rra rra ta ta ta ta ta rra rra rra
Ta ta rra rra rraaa

Fjalët e pathëna
Fjalët e pathëna
I tham
I tham
A eshte vonë ti lëm t'pathëna
Vonë ti lëm t'pathëna
Na

Një ditë kena me u pa
Unë e ti kena me u pa
A të mungon , a të mungon
E di kena me u pa
Unë e ti
A je pishman

Nuk kena lon' na fjalë pa thon'
O e ron
Qysh jena e qysh jena kon'
A e menon?
Ton kjo urrejtje dashnin ku kem lon'
Edhe loti qe mpike ket' dhimt nuk e mlon
Se fjala vret sidomos kur dikush i afert e flet
Ishalla memoria shancen na jep
Kur e lus me harru me harru so let
Po pa harru qe tdu qata tpyti apet
A osht vonë
A osht vonë
A osht vonë A?
A osht vonë për 1 dashni si e jona
A osht vonë
A osht vonë
A osht vonë
Edhe nëse osht vonë me ty du me kon'

Ta ta ta ta ta rra rra ta ta ta ta ta rra rra rra
Ta ta rra rra rraaa

Nëse do më qaj ti
Nëse do më shaj ti
Ckado që bon ësht zgjedhje jotja
Ësht zgjedhje jotja

Mëri me mbaj ti
Thua ske faj ti
Ckado që bon esht zgjedhje jotja
Unë jam e jotja

Dhimbjen që le ti ti
Dhemb edhe tani
Sa shumë m'kishe dasht ti
Dasht ti
Dhimbjen që le ti
Po dhemb edhe tani
Eh tash sjena bashk
Unë e ti
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store