Banner

Banner

Titulli Ana Kabashi - Na thej
Ndëgjuar 226,336
Shkarkuar 11,570
Pëlqyer 2,111
Publikuar 08/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip

Muzika & Ork: Granit Gashi (Massive Production)
Teksti: Ghulo
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store