Banner

Banner

Titulli ONA ft. S4MM - Per Veti
Ndëgjuar 2,545,330
Shkarkuar 18,536
Pëlqyer 5,886
Publikuar 19/02/2019

Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Downlaoad: https://music.onima.co/PerVeti

ONA ft. S4MM - Per Veti
Produced:Bini Nebihu & Nurteel
Lyrics: Nurteel & S4MM
Executive Producer: Bini Nebihu

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store