Banner

Banner

Titulli Flori - Dashuria
Ndëgjuar 5,248,596
Shkarkuar 362
Pëlqyer 24,340
Publikuar 26/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Flori - Dashuria (2Pika dashuri) Shkurte Gashi
Music & Lyrics: Flori Mumajesi


Connect with Flori Mumajesi:
https://web.facebook.com/florimumajesi
https://www.instagram.com/iamflorimumajesi/

Connect with Threedots:
http://www.threedots.al/
https://web.facebook.com/threedotsalbania/

#flori #dashuria #mefjaletevogla #kengamagjike #threedots #albania #shqiperia #kosova #mp3 #audio #master #production #sound #producer #singer #artist #talent #best #worldwide #fjale #youtube #content
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store