Banner

Banner

Titulli Capital T ft. Lil Lano Trippie Boi King - DRAMA
Ndëgjuar 3,763,144
Shkarkuar 22,054
Pëlqyer 64,433
Publikuar 03/03/2019

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
DIGITAL STORES - https://music.onima.co/Drama
Capital T - DRAMA feat. Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil, M.O.030

Music : Dalton


Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store