Banner

Banner

Titulli Gjira - AUA
Ndëgjuar 143,912
Shkarkuar 104
Pëlqyer 829
Publikuar 03/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Produced by Alexey Beats
Lyrics: LenaZbeat & Gjira
Mix/Master: Phily
Video by - Egonis Fazlija

Instagram: GjiraKajtazi

Non Profit Song
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store