Banner

Banner

Titulli Gjira ft Dj Arbi - Nuse
Ndëgjuar 35,315
Shkarkuar 6,989
Pëlqyer 471
Publikuar 30/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Prod by Koston
Lyrics: LenaZbeat & Gjira
Music Melody: LenaZbeat
Artwork: Mikis
LyricsVideo: Egonis
#Nuse #Gjira 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store