Banner

Banner

Titulli Eni Koci feat Olsi Bylyku - Afer teje
Ndëgjuar 2,013,348
Shkarkuar 34,831
Pëlqyer 18,213
Publikuar 06/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Instagram : https://www.instagram.com/enikociiii/
Facebook: https://web.facebook.com/EniKociOfficialPages/?ref=bookmarks

Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Eni Koci & Olsi Bylyku
Video: Black Fish Entertainment
Lyrics:

Kudo qe je
Kudo qe je
Si afer dhe larg
Une te ndjej
Sot te dua
Me shume se dje
Nuk je i pari por i fundit do t'jesh

Afer teje dua t'jem
Jeta ime per cdo nate
Dhe vetmin une e ndjej
Sa here qe jena na larg
Zemra ime rreh per ty
24/7
Rram papapam

Ref: O zemra ime , O shpirti im
Kudo qe jam mendjen e kam tek ti
O zemra ime, O shpirti im
Jeta ime je vetem ti

Sa here vjen
Sa here shkon
Rrahjet e zemres i forcon
Se une te dua njejte dhe sot
Koha pa ty nuk kalon
Zemra jeme pa kushte te don

Afer teje dua t'jem
Jeta ime per cdo nate
Dhe vetmin une e ndjej
Sa here qe jena na larg
Zemra ime rreh per ty
24/7
Rram pa pa pam

O Zot ti m'plase
Edhe n'gjum je me naze
T'fola bile dhurat t'bona
Edhe prap nuk ma vare
Edhe m'don edhe sme don ti
Edhe m'shan edhe m'fol sdi
Si dreqin po vepron ti
Vec qe mu me torturon ti
Ti ma prune n'maj t'hundes
Une pas teje vrap edhe rruges
Pik meshire spate kur m'pe
Vec une me lule mes turmes
Ama, jam i bind qe dashnin e ke
Bad girl une po du me ta shpreh
Zemra t'don se je ndryshe
Hajt flem ne dege dallendyshe

O zemra ime O shpirti im
Kudo qe jam mendjen e kam tek ti
O zemra ime O shpirti im
Jeta ime je vetem ti

Baby vetem me une nuk jam
Se n'zemer une ty po tkam
Mijera kilometra nuk na ndajn
Ti dhe une nuk ka fund mo
Se na t'dy
tani jena 1
Mijera kilometra nuk na ndajn

Une vetem sjam
ty ne zemer tkam
mijera kilometra nuk na ndajn (x2)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store