Banner

Banner

Titulli 2po2 ft. Capital T - Borebardha
Ndëgjuar 2,844,380
Shkarkuar 19,483
Pëlqyer 16,879
Publikuar 16/03/2019

Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
DIGITAL STORES - https://music.onima.co/Borebardha
2po2 ft. Capital T - Borebardha
Lyrics: Besnik Canolli 2po2 & Capital T
Music: Rzon
Mix & Master: Lorenc Alijaj Avaxus
Video: Imagine Films

All Rights reserved AUTHENTIC ENTERTAINMENT 2019

Connect with 2po2:
https://www.facebook.com/besnik2po2
https://www.instagram.com/besnik2po2
https://twitter.com/besnik2po2


#borebardha #youtube #musicvideo #capitalt #truekapo #cocaine

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store