Banner

Banner

Titulli Denik Prizreni ft Vesa Luma - Spaska qene e shkrume
Ndëgjuar 663,602
Shkarkuar 160
Pëlqyer 2,707
Publikuar 16/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Teksti : Big Basta
Muzika dhe Orkestrimi : Ilir Tolaj
Mix & Master - Florent Boshnjaku
Bouzouki - Astrit Stafa
Video : Black Fish
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store