Banner

Banner

Titulli Tuna - Krejt mu kane perzi
Ndëgjuar 6,341,491
Shkarkuar 482
Pëlqyer 12,613
Publikuar 18/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/fortuna

Music: Darko Dimitrov
Lyrics: Aida Baraku
Produced & arranged: Darko Dimitrov

Concept & art directing: Astrit Ismaili
Video: Imagine Films
MUA & Hair: Sellma & Kaci


KREJT M’U KANË PËRZI

Do viroza
nëpër botë tuj kalu
Do viroza
pse më kapin vetëm mu

A je ai që kryevepra kemi bo
a je ai që me sy sun pe shoh

Krejt m’u kanë përzi
urrejtje e dashni
Krejt m’u kanë përzi
e kurgo s’kom pi

Krejt m’u kanë përzi
me urrejtje me dashni
Krejt m’u kanë përzi
e kurgo s’kom pi

A viroza
a u deshtëm pa kontrroll
A viroza
a me hile ma ki bo

A je ai që pata me t’duartrokitë ty
a je ai që po du me e pështy
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store