Banner

Banner

Titulli Elinel - Rruges
Ndëgjuar 231,410
Shkarkuar 11,262
Pëlqyer 2,529
Publikuar 25/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA

Elinel - Rruges
Lyrics by ELINEL
Beat by: Strikebeatz
Rec/Mix/Master: REAL SOUND
Photo: Kreshnik Ukiqi

ELINEL RRUGES

rruges kur un vi
ti po mqyr me xhelozi
un nuk di ti qa ke niii
po ski qef me u perfshiii jaaa

kejt armiqt e miii
qe shiten si shokt e miii
mos menoni qe se dii
se se lo ropt pa jauuu iiiiii jaaaa

kejt pe dojn ket ellin e eger
e t'vjeter
kejt pe dojn qa qes n'leter
sa qe po m'rri te 1 dileme tjeter
a me jau than naj fjale
se fjala mvlen teper
bubrreca si ju kom mshiru teper
ma i forti jom qa qe je ma i vjeter
tjepi respektin per moshe per sen tjeter
sa i perket muzikes ajo tem tjeter
thellsine e menimit ta mati me milimeter
guxo bo replik tjeter e kthej 9 milimeter
mun me m'than jom veq fjale e skom veper
po bile qito fjal i kom Kryeveper
najsen tjeter ???
po mvjen keq qe spo mha kari nese t'preka nseder
me duru ju kom duru teper
bile per durimin meritoj me mthirr mjeshter
shimi n'pjesen tjeter

rruges kur un vi
ti po mqyr me xhelozi
un nuk di ti qa ke niii
po ski qef me u perfshiii jaaa

kejt armiqt e miii
qe shiten si shokt e miii
mos menoni qe se dii
se se lo ropt pa jauuu iiiiii jaaaa

Mkan vyjt shokt kur jom kon ngusht
tu honger naj shkelm a naj grusht
nevojli per 1 fjale tmire qe se tha kerkush
zjermi pa mu dhez mire ju mu pshurrshi n'prush
tash koha bashk me qendrimet ndrrun'
do m'dojn do dojn me dite a kom kime n'hun
posht shkojn si shkojn as dyshimet n'fund
menen qe mi hajn kokrrat jau qi me dhun
ti mu bo un, un mu bo ti
me pa qysh tshoh ishe mshel nshpi
mos hajde ti te un se un po vi te ti
veq lshoja zanin, ngo, ri...

rruges kur un vi
ti po mqyr me xhelozi
un nuk di ti qa ke niii
po ski qef me u perfshiii jaaa

kejt armiqt e miii
qe shiten si shokt e miii
mos menoni qe se dii
se se lo ropt pa jauuu iiiiii jaaaa
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store