Titulli Kushtrim Dobra - Qike Kalova Rruges Sate
Ndëgjuar 72
Shkarkuar 1
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Kushtrim Dobra - Qike Kalova Rruges Sate - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store