Banner

Banner

Titulli Stine ft Brikena Asa - Dikur
Ndëgjuar 621,091
Shkarkuar 9,895
Pëlqyer 3,466
Publikuar 30/03/2019

Informatat e këngës
Music : Stine Records
Lyrics : Stine Records
Guitar : Cimi Dule
Videographer : Olti Allmeta
Editing : Nori

Directed by Stine

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store