Banner

Banner

Titulli Stine ft Brikena Asa - Dikur
Ndëgjuar 996,241
Shkarkuar 239
Pëlqyer 4,078
Publikuar 30/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stine Records Social Media
►Stine on Instagram : https://www.instagram.com/stine_records/
►Stine on Facebook : https://www.facebook.com/Stine.official/
►Stine Facebook Account: https://www.facebook.com/Stine1981
►Subscribe to Channel : https://goo.gl/o2pndu
►Check Recent upload : https://goo.gl/KNk6nt

Brikena Asa
►Brikena on Instagram : https://www.instagram.com/brikenaasa/
►Brikena on Facebook : https://www.facebook.com/brikenasings/
►Subscribe to Channel : https://www.youtube.com/channel/UCzGZ-O1uB_1cb9aQMyrmSyA


--------------------------------------------------------
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Music : Stine Records
Lyrics : Stine Records
Guitar : Cimi Dule
Videographer : Olti Allmeta
Editing : Nori

Directed by Stine
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store