Titulli Argjenda Selimi - Djalo dikur ty tu lutsha
Ndëgjuar 524
Shkarkuar 12
Pëlqyer 0
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Argjenda Selimi - Djalo dikur ty tu lutsha - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store