Banner

Banner

Titulli Genc Prelvukaj - Vendi i origjines
Ndëgjuar 86,472
Shkarkuar 5,533
Pëlqyer 2,755
Publikuar 06/04/2019

Download

Informatat e këngës
Kjo kenge nuk eshte realizuar per qellime komerciale. Eshte kenge qe i dedikohet krahines se Plaves dhe Gusise.
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store