Banner

Banner

Titulli Capital T - Hookah
Ndëgjuar 7,654,827
Shkarkuar 24,304
Pëlqyer 39,357
Publikuar 12/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Hookah
Capital T - Hookah
Music: Rzon
Lyrics: Capital T
Mix/Master: Avaxus
Video: Imagine Films

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

#capitalt #hookah #truekapo
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store