Banner

Banner

Titulli Engjellusha Salihu - Fejesa
Ndëgjuar 1,113,109
Shkarkuar 4,218
Pëlqyer 3,917
Publikuar 17/04/2019

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia
Teksti: Abaz Selmani
Orkestra & Muzika: Miti Geci
Video: MProduction

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store