Titulli Shyhrete Behluli x Engjellusha - Oj hallat e mia
Ndëgjuar 233
Shkarkuar 43
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shyhrete Behluli x Engjellusha - Oj hallat e mia - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store