Titulli Mahmut Ferati x Shyhrete Behluli - Helm e ilac
Ndëgjuar 1,631
Shkarkuar 243
Pëlqyer 4
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Mahmut Ferati x Shyhrete Behluli - Helm e ilac - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store