Banner

Banner

Titulli Gena - Dimer
Ndëgjuar 2,322,586
Shkarkuar 330
Pëlqyer 6,484
Publikuar 11/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
New song by Gena - Dimër / Këngë e re nga Gena - Dimër


Did you subscribe to GENA's Official channel? 👇🏼
► https://bit.ly/2V2TrNx

Listen on Spotify / Download on iTunes: 👇🏼
► https://fanlink.to/DimerDigitalStores

_____________________________________________

Connect with GENA:
Instagram ► https://bit.ly/2HeI1Bv
Facebook ► https://bit.ly/2Vf00gb
Fanpage ► https://bit.ly/2VUQjrz

Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

_____________________________________________

Lyrics : Endrit Mumajesi "MUMA"
Produced : Gent Myftaraj
Music : Gent Myftaraj & Gena
Video : TECH production

Bookings 📞 : 00355684675397

Published by : Folé Publishing

_____________________________________________

Connect with GMAJ7 / Genti Myftaraj :
Instagram ► https://www.instagram.com/gmaj7productions/

Connect with Endrit Mumajesi "MUMA" :
Instagram ► https://www.instagram.com/mumaofficial/

_____________________________________________

Teksti / Lyrics :

Dimer le ne zemren time
foto,pyetje,kujtime
edhe 1 milion gabime
qe ti kam fal
Vitet une i bera hi
vetem qe te ngrohesh ti
te pushosh tek une
e te ikesh perseri....

Nje got alkool s'ma shuan etjen
kete te premte naten vone do dehem une
ej kamarier edhe nje tjeter
do pij per dashurine qe une
sja dija vleren...

Refreni

Dimer le ne zemren time
foto,pyetje,kujtime
edhe 1 milion gabime
qe ti kam fal
Vitet une i bera hi
vetem qe te ngrohesh ti
te pushosh tek une
e te ikesh perseri....

Nje got alkool thot te verteten
ate qe kurr nuk munda une,ta thoja dot
jetoj pa ty
dhe ndjehem vetem
te ndjej ne shpirt une ty
sa me mungon...

Refreni

Dimer le ne zemren time
foto,pyetje,kujtime
edhe 1 milion gabime
qe ti kam fal
Vitet une i bera hi
vetem qe te ngrohesh ti
te pushosh tek une
e te ikesh perseri...

_____________________________________________

#Gena #Dimer #Folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store