Banner

Banner

Titulli Trebi ft. B2N - Kthehu
Ndëgjuar 42,038
Shkarkuar 14,590
Pëlqyer 1,227
Publikuar 21/05/2019

Informatat e këngës
Music & Lyric - B2N
Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov
Violina - Kristian Xhaferaj

https://www.instagram.com/b2n_beatz

https://www.facebook.com/B2N.Beatz

Associazione Nest - Citta Fiera
Make up - Douglas
Assistente A.Gjoka & F. Sinani

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store