Banner

Banner

Titulli Genc Prelvukaj ft ESTTO - Orhidea
Ndëgjuar 1,431,137
Shkarkuar 469
Pëlqyer 7,875
Publikuar 30/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music : Estto
Lyrics : Genc Prelvukaj & Estto
Video : Black Fish Entertainment

www.facebook.com/pg/gencprelvukajkosovo
https://www.instagram.com/gencprelvukaj/
https://www.instagram.com/estto_/
https://www.facebook.com/Esttoofficial/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store