Banner

Banner

Titulli Capital T x Moe Phoenix x Jumpa - Mercy
Ndëgjuar 4,172,747
Shkarkuar 217
Pëlqyer 39,193
Publikuar 01/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Song:
Capital T : www.instagram.com/truekapo
Moe Phoenix: www.instagram.com/moephoenix
Jumpa: www.instagram.com/jumpa275

Master:
Volker "IDR" Gebhardt : www.instagram.com/volker_idr_gebhardt

Video:
Leeroy: www.instagram.com/leeroy

Additional Shots:
Hustle Hardt www.instagram.com/hustle_hardt
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store