Banner

Banner

Titulli S4MM - VIZION
Ndëgjuar 682,099
Shkarkuar 213
Pëlqyer 12,579
Publikuar 23/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music produced by : NIZA x Don Gima, Nextlanebeats

https://www.instagram.com/niza_46
https://www.instagram.com/dongima.studio
https://www.instagram.com/nextlanebeats

Video produced by : GRANDMEDIA /AVFILMS

https://www.instagram.com/m3vlo/
https://www.instagram.com/valonary/

BEG Fashion
https://www.instagram.com/BEGfashion/

Connect with SAMM:
Snapchat : samirs4m
Fanpage : https://www.facebook.com/S4MMofficial
Instagram : https://www.instagram.com/samirs4m
Facebook : https://www.facebook.com/samirs4m
www.s4mmtv.com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store