Banner

Banner

Titulli GJIKO - COCO JUMBO
Ndëgjuar 10,834,094
Shkarkuar 1,810
Pëlqyer 41,560
Publikuar 28/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download „COCO JUMBO“ by GJIKO here 🎧
http://avd.lnk.to/CocoJumbo 🎧

Produced by: BIGBANG (REDBOX Entertainment)
El Director: Valon Aziri
Color Graded by: MONET
Published by AVD Digital

GJIKO on Instagram: https://www.instagram.com/gjikotheflyboy
BIGBANG on Instagram: https://www.instagram.com/bigbangbeats/

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store