Titulli MELINDA ft. NORA - GJIKO - AY CARAMBA
Ndëgjuar 139
Shkarkuar 15
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

MELINDA ft. NORA - GJIKO - AY CARAMBA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store