Banner

Banner

Titulli Albatrit Muqiqi - Per ty
Ndëgjuar 1,187,336
Shkarkuar 80
Pëlqyer 2,723
Publikuar 30/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Muzika: Cricket Music
Teksti: Gesko
Buzuk : Astrit Stafa
Video: XL Films


(C) Albatrit Muqiqi 2019.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store