Banner

Banner

Titulli Stresi ft. Don Phenom, Anxhelo Koci, Flor Bana - Big Booty
Ndëgjuar 2,781,422
Shkarkuar 10,424
Pëlqyer 24,436
Publikuar 03/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Music: Anxhelo Koci
Beat: Flor Bana
Lyrics: Stresi x Don Phenom x Anxhelo Koci
Mix/Master: Alsked Rrenja
Production: Headline Records
Directed By Klaudia Shehu
Video : FullMoon Production

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/big-booty-feat-don-phenom-anxhelo-koci-flor-bana-single/1475370529?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/7hR6g2eWQbxViFUByiOjdE
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/106223602
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store