Titulli Greta Koci - Ca mbone
Ndëgjuar 924
Shkarkuar 140
Pëlqyer 9
Publikuar 22/01/2023

Texti i këngës

Greta Koci - Ca mbone - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store