Titulli Greta Koci - Motra ime
Ndëgjuar 356
Shkarkuar 101
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Greta Koci - Motra ime - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store