Titulli Vjollca x Shkurta Selimi - Motra per moter
Ndëgjuar 497
Shkarkuar 18
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Vjollca x Shkurta Selimi - Motra per moter - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store