Banner

Banner

Titulli SKERDI - GOODBYE
Ndëgjuar 37,440
Shkarkuar 9,695
Pëlqyer 1,139
Publikuar 10/08/2019

Informatat e këngës
Fole Publishing - http://smarturl.it/FolePublishing

_______________________________

SKERDI - GOODBYE (Prod. Joniad Banush) [Official Audio]
_______________________________

Did you subscribe to Skerdi's Official channel? 👇🏼
► https://bit.ly/2DeHz5g

_______________________________

Prod by : Joniad Banush
Melody & Lyrics : Skerdi
Mix & Master : RedBox Entertaiment

Published by : Folé Publishing
_______________________________


Connect with SKERDI :
Instagram ► https://www.instagram.com/skerdiago
Facebook ► https://www.facebook.com/skerdiofficial

Connect with JONAID BANUSHI:
Instagram ► https://www.instagram.com/joniad.banush/

Connect with REDBOX:
Instagram ► https://www.instagram.com/redboxent/

Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________
#SKERDI #GOODBYE #FOLE

© & ℗ SKERDI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store