Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Vetem ti
Ndëgjuar 2,812,668
Shkarkuar 1,259
Pëlqyer 16,891
Publikuar 13/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Instagram : https://www.instagram.com/shkumbinlsmaili
Facebook : https://www.facebook.com/shkumbinismailiofficial
Listen : https://backl.ink/41455981
Web : http://shkumbinismaili.com/


Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili
Orchestration : Shkumbin Ismaili
Sax : Faton Umeri
Guitar : Shkumbin Ismaili
Mastering : Simon Duggal @Southside Audio
Video : Max Production
2019 / All rights reserved : Shkumbin Ismaili

VETEM TI

Të gjithë rrugët e kësaj bote
Më sjellin tek ti
Ti ma ndeze zemrën zjarr
Plot me dashuri
Si një rrugë e gjatë pa fund
Kjo dashuria jonë
Më ke bë për vehte ti
Një herë e pergjithmonë

REF:
Jetës time,vetëm ti
Vetëm ti i dhe kuptim
E pushtove zemrën time
Vec me një shikim

Jetës time,vetëm ti
Vetëm ti i dhe kuptim
E pushtove zemrën time
Vec me një shikim

Nuk janë thjeshtë vetëm fjalë
Që ti them tani
Asnjë tjetër se kam dasht
Asnjëherë më shumë se ti
Si një rrugë e gjatë pa fund
Kjo dashuria jonë
Me ke bë për vehte ti
Një herë e përgjithmonë.

REF:
Jetës time,vetëm ti
Vetëm ti i dhe kuptim
E pushtove zemrën time
Vec me një shikim

Jetës time,vetëm ti
Vetëm ti i dhe kuptim
E pushtove zemrën time
Vec me një shikim
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store