Banner

Banner

Titulli Loredana feat. Mozzik - Nicht Allein
Ndëgjuar 3,566,105
Shkarkuar 1,936
Pëlqyer 33,069
Publikuar 12/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Provided to YouTube by Believe SAS

Nicht allein (feat. Mozzik) · Loredana

KING LORI

℗ Loredana

Released on: 2019-09-13

Author: Gramoz Aliu
Composer: Joshua Allery
Composer: Laurin Auth
Author: Loridana Zefi
Arranger: Macloud
Featured Artist: Mozzik
Music Publisher: SonyATV Publishing
Composer: Tim Lindemann
Music Publisher: UMG Publishing - Edition selfmade
Music Publisher: Warner Chappel Publishing

Auto-generated by YouTube.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store