Banner

Banner

Titulli BimBimma ft. Arta Jashari - 7 Prill
Ndëgjuar 4,770
Shkarkuar 942
Pëlqyer 103
Publikuar 28/09/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

__________________________


7. BimBimma - 7 Prill ft. Arta Jashari


__________________________


Did you subscribe to BIM BIMMA's Official channel? 👇🏼
💎 https:///smarturl.it/BimBimma

Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
💎 https://fanlink.to/BimBimma7Prill


__________________________


BimBimma "BIMA"
Beat: Muha Lipo, Sean Ferrari
Mix/rec/master: Faton Dolaku

Published by : FOLÉ PUBLISHING

__________________________


📌Connect with BIM BIMMA:
Instagram ► https://www.instagram.com/nrbim

📌 Connect with ARTA JASHARI :
Instagram ►https://instagram.com/artajashari_

📌 Connect with MUHA LIPO:
Instagram ► https://instagram.com/muhalipo_amg

📌 Connect with SEAN FERRARI:
Instagram ► https://instagram.com/tom_haengts


📌 Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

__________________________


℗ & © BIMBIMMA & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved.

#BimBimma #7Prill #Fole
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store